İbrahim Tatlıses’in torunu ateş püskürdü! ‘Yerin dibine batsın dünya malı’

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde büyük torunu Mert’in, Sarıyer’deki dairesini rızası dışında altı yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla yasal yollara başvurmuştu. Mahkeme, iki yıldır görülen davada Tatlıses’i haklı bulmuştu.

Mahkeme, Mert Tatlı’nın dedesine ait daireyi boşaltmasına karar verdi ve 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetmişti. 72 yaşındaki Tatlıses, kararın ardından Kanal D Ana Haber’e konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Evim varken evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey var mı? Şimdi vereceğim ama. Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba? Babalık nasıl yapılır onu öğrensin. Çocuğum kiradayken ben onun çocuğuna ev veremem. İki tane kızıma bakıyorum, torunlarıma da bakıyorum. Ev kiralarını gönderiyorum. Urfa’daki arazimi müteahhite vereceğim. 100 tane daire çıkıyor. Her kızıma 5’er ev vereceğim. Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir.

“BABALIK KONUSUNDA AHKAM KESECEK SON İNSANSINIZ!”

Yaşananların ardından Mert Tatlı’nın babası, İbrahim Tatlıses’in büyük oğlu Ahmet Tatlı, 675 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından açıklama yaparak, ünlü türkücüye ateş püskürmüştü.

Sözlerine, “Herkese merhaba. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’in yine beni ve oğlumu hedef alan söylemlerinden sonra açıklama yapmam elzem oldu diyen Ahmet Tatlı, şöyle yazmıştı:

Oğlum Mert’e yıllar önce kendi isteği ve rızasıyla sahip olduğu evlerden birini verdi, verdi derken tapusunu değil tabii ki. Oğlum altı yıl önce evlendi ve orada ailesiyle yaşamaya devam etti. Sonra kendisi bunu yeni fark etmiş gibi dava açtı, oğlumun evi terk etmesini ve geriye dönük kiraları faiziyle istedi. Ben yıllarca Mert’e babalık yaparken sana da evlatlık yaptım İbrahim Tatlıses. Ben babalığın nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum. Siz bu konuda ahkam kesecek son insansınız. Daha çocuk yaşta beni kendinize koruma yapmış, kalabalıklarda, konserlerde önünüze kalkan yapmış insansınız. Şimdi kalkmış ‘babalık nasıl yapılırmış öğrensin’ diyorsunuz. Sizi örnek alsaydım çocuklarımın vah haline! Ben çocuklarımı açta, açıkta bırakacak bir baba değilim. Ayrıca oğlum Mert de yaşamak için bana muhtaç değil; öyle bile olsa ben ne oğlumu ne de torunlarımı mağdur etmem.

DEDESİNE İSYAN ETTİ

Bazı torunlarıyla ve çocuklarıyla sık sık sorun yaşayan İbrahim Tatlıses’e son olarak torunu Burak Baran’dan sitem geldi. İbrahim Tatlıses’in kızı Gülşen’in oğlu Burak Baran sosyal medyadan dedesine isyan etti.

“KEFENİMİZDE CEP YOK”

Ünlü türkücünün torunu Muğla Bodrum Bitez’de 48 dairelik site içerindeki evlerin dağıtıldığını söyledi. Baran “Söz konusu mal mülk değil yerin dibine batsın dünya malı kefenimizde cep yok” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir